KITTEN (маче)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-8%
SPECTRUM KITTEN CHICKEN & TURKEY (12 kg)
Формулирана е да ги задоволи сите нутритивни барања на вашето маче во раст до 12 месеци по одвикнува..
3.780 ден.4.100 ден.
без ДДВ: 3.203 ден.
REFLEX + KITTEN CHICKEN (15 kg)
Тоа е целосно и избалансирана формулирана, супер премиум сува храна за мачиња во раст со пилешко, по..
3.700 ден.
без ДДВ: 3.136 ден.
TOP KITTEN (10 kg)
Целосен оброк на база на пилешко, формулиран за раст на мачиња од сите раси.   Категорија..
1.650 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
-10%
BONNIE CAT KITTEN CHICKEN (1.5 kg)
Комплетна и балансирана храна на база на пилешко месо за исхрана на мачиња во фаза на растење. &n..
350 ден.390 ден.
без ДДВ: 297 ден.
SUPER ABSORBENT (5 kg)
CAT LEADER® 2XODOUR ATTACK има иновативна формула за двојно дејство што ефикасно се бори против мири..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
ADVANCE Kitten (1.5 kg)
ADVANCE Kitten е специјално формулирана храна за да ги задоволи потребите на младите мачињата кои ра..
770 ден.
без ДДВ: 653 ден.
-12%
CAT-FORTAN (90 gr)
Витамински концентрат за мачки со висока содржина на есенцијални аминокиселини, витамини, минерали, ..
690 ден.780 ден.
без ДДВ: 585 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS