KITTEN (маче)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-2%
SPECTRUM KITTEN CHICKEN & TURKEY (12 kg)
Формулирана е да ги задоволи сите нутритивни барања на вашето маче во раст до 12 месеци по одвикнува..
4.290 ден.4.390 ден.
без ДДВ: 3.636 ден.
REFLEX + KITTEN CHICKEN (15 kg)
Тоа е целосно и избалансирана формулирана, супер премиум сува храна за мачиња во раст со пилешко, по..
4.150 ден.
без ДДВ: 3.517 ден.
TOP KITTEN (2 kg)
Целосен оброк на база на пилешко, формулиран за раст на мачиња од сите раси.   Категорија..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
CAT-FORTAN (90 gr)
Витамински концентрат за мачки со висока содржина на есенцијални аминокиселини, витамини, минерали, ..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS