RENAL (метаболички проблеми со бубрези)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VET EXPERT RENAL CAT (100 gr)
Комплетна и урамнотежена диетална храна за возрасни мачки, дизајнирана да ја поддржува функцијата на..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
RENAL FELINE (2 kg)
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА!!!   Farmina Vet Life Renal е комплетна диетална храна за мачки формулир..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
ADVANCE CAT RENAL (1.5 kg)
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА!!!   Целосен диететски производ за возрасни мачки кои имаат потреба од о..
1.160 ден.
без ДДВ: 983 ден.
RENALVET
Се препорачува за мачки и кучиња кои страдаат од хронично заболување на бубрезите.   Адми..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS