ДЕРМАТОЛОШКА - ХИПОАЛЕРГЕНА (осетлива кожа)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SKIN & COAT (30 tbl)
Препаратот е наменет за кучиња и мачки за одржување на оптималната состојба на кожата и квалитетот н..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
ADVANCE CAT ADULT SALMON SENSITIVE (3 kg)
ADVANCE Sensitive е комплетна и избалансирана храна формулирана за мачки со чувствителен стомак..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
VET EXPERT HIPOARGENIC CAT (100 gr.)
Диетална храна за возрасни мачки, наменета за поддршка на нетолеранција на хранливи материи и хранли..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
VET EXPERT CAT DERMATOSIS (250 gr)
Диетална храна за мачки со дерматолошки нарушувања и нетолеранција на храна. Dermatosis Duck &..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
BRIT CARE VETRINARY DIET CAT HIPOALERGENIC (200 gr)
Комплетна диетална храна за мачки - намалување на нетолеранцијата на состојки и хранливи материи. ..
145 ден.
без ДДВ: 123 ден.
OIL ESSENNCE NATURAL (250 ml)
Производ на база на ладно пресувани масла кои претставуваат природен извор на Омега 3, 6, 9 масни ки..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
ADVANCE CAT STERILIZED (1.5 kg)
ADVANCE Sensitive е специјално формулиран за стерилизирани возрасни мачки   Некои стерили..
910 ден.
без ДДВ: 771 ден.
ALLERDERM® Spot-On
Природен липиден комплекс, формулиран за нега на кожата на кучиња и мачки со компромитирана кожа. Фо..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS