Стрес

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KALMVET (60 tbl)
Наменет за кучиња и мачки. Ги ублажува симптомите на стрес, анксиозност и ги делува врз нарушувањата..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
COMPLEX-B IMUNO
Б-комплекс витамин - таблети за кучиња и мачки како додаток во исхраната   Complex-B Immu..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
STRESSVET
STRESSVET – комплементарен суплемент за кучиња и мачки – со Valeriana, L-триптофан и Мелиса – за хра..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS