Поддршка на црниот дроб

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GUNA LIVER
ПРИДОНЕСУВА ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА НОРМАЛНАТА ФУНКЦИЈА НА ЦРНИОТ ДРОБ   Состав: Маст од јачмен, ..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
HEPAVITAL
Состав:Екстракт од бел трн - 40 мг, бета каротен - 3 мг, Витамин Е - 1 мг, Пивски квасец - 200 мг, L..
300 ден.
без ДДВ: 286 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS