INTESTINAL (дигестивен тракт)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ADVANCE CAT GASTROENTERITIC SENSITIVE (1.5 kg)
Ветеринарна диета за гастроинтестинални проблеми кај мачки Комплетен диететски производ за возрас..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
VET EXPERT INTESTINAL CAT (100 gr.)
Комплетна и урамнотежена диетална храна, препорачана за дигестивни нарушувања и нарушувања на апсорп..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
-14%
VET EXPERT INTESTINAL CAT (2 kg)
Диетална храна за мачки со дигестивни нарушувања и нарушувања на апсорпцијата на храна. Комплетна..
1.250 ден.1.450 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
GASTROINTESTINAL FELINE (2 kg)
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА!!!   Farmina Vet Life Gastrointestinal е комплетна диетална храна за мач..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS