Нужда (Песок/Тоалет/Пелени)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
DREAMCAT LITTER VANILA  5 L
Dream Cat Litter Vanilar 5 литри е високо впивачки песок за мачки кое нуди супериорна контрола на ми..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
DREAMCAT LITTER LAVANDER 5 L
Dream Cat Litter Lavender е пакување од 5 литри што обезбедува чиста и свежа средина за вашиот прија..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
ЛОПАТЧЕ ЗА ИЗМЕТ
Лопатка за исфрлање измет од тоалет со песок за мачки. Димензии: Должина 25 см, Ширина 10 см. ..
65 ден.
без ДДВ: 55 ден.
-28%
ПЕЛЕНИ x 6 (60x60)
Пелена со одлична апсорбирачка моќ. Може да се користи и како постелка во креветче за легнување. ..
180 ден.250 ден.
без ДДВ: 153 ден.
-18%
КЕСИ ЗА ИЗМЕТ
Кеси за собирање измет. Четири ролни во пакување. ..
99 ден.120 ден.
без ДДВ: 84 ден.
ТОАЛЕТ ЗА МАЧКИ - Базик
Тоалет за мачки, отворен со дополнителен заштитнен браник кој спречува расфрлање на песокот. &nbs..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
TОАЛЕТ ЗА МАЧКИ - Комфор
Тоалет за мачки, отворен со дополнителен заштитнен браник кој спречува расфрлање на песокот. &nbs..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
CLASIC  PINEWOOD (5 litri)
Cat Leader е комплетен асортиман на класичен песок (не згрутчува), ултра компактен со растителни при..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
КЕСИ ЗА ИЗМЕТ
Кеси практични за собирање измет. 8 (осум) ролни во пакување.   ..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
Лопатка за измет
Практична лопатка за собирање на измет.   Како функционира: Едноставна употреба, се стиск..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
Тоалет за мачки
Тоалет за мачки, отворен со дополнителен заштитнен браник кој спречува расфрлање на песокот. &nbs..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
ZUZI (5 litri)
Песок за мачки, кој се карактеризира со формирање на грутки кои лесно се отстрануваат.   ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
-22%
Пелена (60*40)
Супер пелена со абсорбирачка подлога за кученца што растат и може да се користи како тоалет. &nbs..
35 ден.45 ден.
без ДДВ: 30 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS