ШАМПОНИ (SHAMPOON)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SPECIALIST SHAMPON
Специјализиран шампон за кучиња и мачки, наменет за нега на кожа склона кон воспаление на бактерии и..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
SEBOLYTIC - VIRBAC_Мрсна себореична и сува кожа (200 ml)
Себолитик е шампон за мачки и кучиња. Содржи оригинална комбинација на состојки вклучувајќи масло..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
-14%
ALLERMYL-VIRBAC_осетлива кожа и чешање (200 ml)
ALLERMYL шампон со S-I-S SKIN INNOVATIVE SCIENCE® технологија е смирувачки шампон за управување со а..
950 ден.1.100 ден.
без ДДВ: 805 ден.
DERM CLEAN - VIRBAC (200 ml)
Virbac Derm Clean (старото име „Physiologique“) е физиолошки шампон за кучиња и мачки за секојдневна..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
WHITE SHAMPOON
Специјализиран шампон за кучиња и мачки со бело и светло влакно, чија кожа бара посебна и нежна нега..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
ANTISEBORRHOEIC
Дермокозметички шампон за мачки и кучиња дизајниран да се бори со зголемена секреција на себум, што ..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
BENZOIC
Дермокозметички шампон за кучиња и мачки за нега на масна кожа, фоликулитис (kрасти) или демоди..
770 ден.
без ДДВ: 653 ден.
REPAIR SHAMPON
Професионален регенерирачки шампон за кучиња и мачки.   Содржи многу благи сурфактанти и ..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
BLACK SHAMPON
Професионален шампон за кучиња и мачки со темно влакно.   Формулата се заснова на многу б..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
PUPPY SHAMPON
Дермокозметички шампон за дневна нега за кученца и мачиња, базиран на благи средства за чистење, иде..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
BEAUTY & CARE SHAMPON
Дермокозметички шампон за чувствителна кожа и кожа склони кон иритација, алергии, сушење или во случ..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
SPECIALIST SHAMPON
Специјализиран шампон за кучиња и мачки, наменет за нега на кожа склона кон воспаление на бактерии и..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
HIPOALRGEN SHAMPON
Дермокозметички шампон со протеини од овес, препорачан за мачки и кучиња со чувствителна кожа, склон..
710 ден.
без ДДВ: 602 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS