Baby Starter & mleko

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
PREBIMMUNE (паста)
# ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА #   Biochem PREBIMMUNE – за моментално зголемување на неспецифичен иму..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
BRIT PUPPY MILK (250 gr)
Заменувач на млеко за новородени кученца и бремени кучиња, доилки и кучиња кои закрепнуваат. &nbs..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
BOSCH PUPPY MILK (2 kg)
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА !!!   PUPPY MILK е високo квалитетна замена на млеко, кој е идеален за к..
3.800 ден.
без ДДВ: 3.220 ден.
BOSCH PUPPY STARTER (7.5 kg)
Погодна храна за кучиња во фазата на преминување од мајчино млеко на гранулирана храна. Се препорачу..
2.950 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS