Поддршка на бубрези и урогенитален систем

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GUNA KIDNEY
ПРИДОНЕСУВА ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА НОРМАЛНАТА ФУНКЦИЈА НА БУБРЕЗИТЕ И УРИНАРНИОТ ТРАКТ   Состав:..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
RENALVET
Се препорачува за мачки и кучиња кои страдаат од хронично заболување на бубрезите.   Адми..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
UROVITAL
Состав во 120 gr: Екстракт од брусница 3500 мг, екстракт од слатко грозје 1500 мг, Екстракт бреза 40..
300 ден.
без ДДВ: 286 ден.
HEPAVITAL
Состав:Екстракт од бел трн - 40 мг, бета каротен - 3 мг, Витамин Е - 1 мг, Пивски квасец - 200 мг, L..
300 ден.
без ДДВ: 286 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS