Орална хигиена

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MR. BANDIT DENTAL (560 gr.)
Посебната форма и структура ќе помогнат да се обезбеди здрава насмевка на вашето домашно милениче. ..
400 ден.
без ДДВ: 339 ден.
MR. BANDIT DENTAL (140 gr.)
Посебната форма и структура ќе помогнат да се обезбеди здрава насмевка на вашето домашно милениче. ..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
CROCI DENTAL DEFENCE_Backon (80 gr)
Меки стапчиња за заби со вкус на сланина за средни и големи раси на кучиња.   Оралната хи..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
-8%
CROCI DENTAL DEFENCE_Cheese (80 gr)
Меки стапчиња за заби со вкус на сирење за средни и големи раси на кучиња.   Оралната хиг..
120 ден.130 ден.
без ДДВ: 102 ден.
CROCI DENTAL DEFENCE_Зелен чај (80 gr)
Меки стапчиња за заби со зелен чај за мали и средни раси на кучиња.   Оралната хигиена за..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
-18%
CROCI DENTAL DEFENCE_Milk (80 gr)
Меки стапчиња за заби со млечен вкус за мали и средни раси на кучиња..   Оралната хигиена..
90 ден.110 ден.
без ДДВ: 76 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS