Поддршка на имуниот систем

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
IMMUNE SYSTEM (30 tbl)
Препаратот го поддржува правилното функционирање на имунолошкиот систем. Производот може да се корис..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
HEPATO PROTECT (80 tbl)
Нова формула на билна основа за заздравување на ткивото на јетрата кај кучињата и мачките, ја обнову..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
PREBIMMUNE (паста)
# ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА #   Biochem PREBIMMUNE – за моментално зголемување на неспецифичен иму..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
BIOPROTECT (15-60 Tbl)
Пробиотик за кучиња и мачки. BioProtect е потпорен препарат за кучиња и мачки со нарушувања на га..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
OIL ESSENNCE NATURAL (250 ml)
Производ на база на ладно пресувани масла кои претставуваат природен извор на Омега 3, 6, 9 масни ки..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
BRIT CARE SALMON OIL (0.5 / 1 litar)
Маслото од лосос е додаток во исхраната за кучиња. Тој е совршен извор на омега 3 масни киселини (EP..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
-4%
CAFORTAN (1 kg)
Биолошки концентриран минерално - витамински и аминокиселински додаток кој содржи: 13 Витамини, 4 Ми..
4.800 ден.5.000 ден.
без ДДВ: 4.068 ден.
SALMON OIL NEKMAR (Масло од лосос)
100% чисто висококвалитетно масло од лосос со потекло од Европа богато со Омега3 масни киселини. ..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
PROBIOVET (10-40 tbl)
ПРОБИОВЕТ е пробиотик за кучиња и мачки кој природно ја контролира и спречува појавата на бактериски..
330 ден.
без ДДВ: 314 ден.
OLIGOVET PET
Таблетите OLIGOVET PET, како хелатен додаток, се висококвалитетен комплекс на витамини, микро и макр..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
DOG IN SHAPE
Dog in Shape е протеинско-минерален додаток кој обезбедува висока концентрација на витамини, минерал..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
COMPLEX-B IMUNO
Б-комплекс витамин - таблети за кучиња и мачки како додаток во исхраната   Complex-B Immu..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
VI - MIN (1 kg)
VI - MIN е високо ефикасен витаминско  минерален концентрат за дополнување на домашните оброци ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
VETOMUNE (60 tbl)
VetoMune е производ кој го подобрува не-специфичниот имунитет (хуморален и клеточен) кај кучињата и ..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
SEMAVIT
SEMAVIT-от посебно се препорачува кај изразито физички активните кучиња (тренинзи, трки, лов и било ..
590 ден.
без ДДВ: 562 ден.
KITTY CAT
KITTY CAT со својата формула и избалансирана комбинација и односот на есенцијални витамини, мин..
750 ден.
без ДДВ: 714 ден.
IMUNOCAN
За јак имонолошки систем и здрав дигестивен тракт Примена: Кај кучиња и мачки под антибиотск..
1.280 ден.
без ДДВ: 1.219 ден.
BIOMIX
За квалитетно, сјајно и убаво крзно BIOMIX-от има голема содржина на пивски квасец, биотин и..
690 ден.
без ДДВ: 657 ден.
BIOMIX PLUS
За подобрување на квалитетот на кожата, убавo и сјајно крзно и&nb..
790 ден.
без ДДВ: 752 ден.
MULTIKANEVIT
Состав: Витамин А - 166 IU, витамин Д3 - 25 ИЕ, витамин Е ацетат - 0,5 мг, Витамин ПП - 2,5 мг, Вита..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
UROVITAL (80 tbl)
Состав во 120 gr: Екстракт од брусница 3500 мг, екстракт од слатко грозје 1500 мг, Екстракт бреза 40..
400 ден.
без ДДВ: 339 ден.
HEPAVITAL (80 tbl)
Состав:Екстракт од бел трн - 40 мг, бета каротен - 3 мг, Витамин Е - 1 мг, Пивски квасец - 200 мг, L..
400 ден.
без ДДВ: 339 ден.
VITAGARIL
Состав: Екстракт од лук - 70 mg, екстракт од женшен - 70 mg, Екстракт од алое вера - 70 мг, витамин ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
MULTIVET
МУЛТИВЕТ - е додаток во исхраната за сите категории на кучиња и мачки. Оптималниот однос на 13 ..
660 ден.
без ДДВ: 559 ден.
CAFORTAN – КАФОРТАН
Биолошки концентриран минерално - витамински и аминокиселински додаток кој содржи: 13 Витамини, 4 Ми..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS