АКЦЕСОРИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
DREAMCAT LITTER VANILA  5 L
Dream Cat Litter Vanilar 5 литри е високо впивачки песок за мачки кое нуди супериорна контрола на ми..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
DREAMCAT LITTER LAVANDER 5 L
Dream Cat Litter Lavender е пакување од 5 литри што обезбедува чиста и свежа средина за вашиот прија..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
ЛОПАТЧЕ ЗА ИЗМЕТ
Лопатка за исфрлање измет од тоалет со песок за мачки. Димензии: Должина 25 см, Ширина 10 см. ..
65 ден.
без ДДВ: 55 ден.
ТРАНСПОРТЕР  (49x33x33 см)
Транспортер за миленик со пластична ПВЦ врата. Димензии: 49x33x33 см.   ЗАБЕЛЕШКА: Бој..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
ТРАНСПОРТЕР  (60x40x41 см)
Транспортер за миленик со пвц пластична врата врата. Димензии: 60x40x41 см.   ЗАБЕЛЕШК..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
ТРАНСПОРТЕР  (66х66х44 см)
Транспортер за миленик со метална врата. Димензии: 66х66х44 см.   ЗАБЕЛЕШКА: Бојата на..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
ТРАНСПОРТЕР (57x38x38 см)
Транспортер за миленик со метална врата. Димензии: 57x38x38 см.   ЗАБЕЛЕШКА: Бојата на..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
ТРАНСПОРТЕР (49x33x33 см)
Транспортер за миленик со метална врата. Димензии: 49x33x33 см.   ЗАБЕЛЕШКА: Бојата на..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
TОАЛЕТ ЗА МАЧКИ - Комодо
Тоалет за мачки, затворен со вратичка кој спречува расфрлање на песокот.   Димензии: 54*4..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
ТРКАЛА ЗА ТРАНСПОРТЕР
Тркалата се исклучиво за транспортерите CAMON  ..
1.400 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
ФЛЕКСИ
Флекси поводник за кучиња од мали и средни раси.   Должина: 5 метри ..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
ПОВОДНИК СО АМОРТИЗЕР
Краток поводник со амортизер за подобра контрола на силни кучиња. Погоден за големи и џиновски раси...
600 ден.
без ДДВ: 508 ден.
ТОПЧЕ СО ЈАЖЕ
Играчка за мали, средни и големи раси. ..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
ПЛЕТЕНО ЈАЖЕ
Плетено јаже за игра. Соодветно за мали и средни раси. Димензиja: должина 20 см.   ..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
ТОПЧЕ ЗА ИГРА
Топче за игра во димензија на топче за тенис.     ..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
ТОАЛЕТ ЗА МАЧКИ - Базик
Тоалет за мачки, отворен со дополнителен заштитнен браник кој спречува расфрлање на песокот. &nbs..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
TОАЛЕТ ЗА МАЧКИ - Комфор
Тоалет за мачки, отворен со дополнителен заштитнен браник кој спречува расфрлање на песокот. &nbs..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
CLASIC  PINEWOOD (5 litri)
Cat Leader е комплетен асортиман на класичен песок (не згрутчува), ултра компактен со растителни при..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Кревет лежалка
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА !!! Лежалка со мека подлога сунѓер во различни димензии. Материјалот е од пол..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
-9%
FURMINATOR S
Одлична алатката за намалување на отпаднатото влакно до 90% со редовна употреба, за мали раси на куч..
500 ден.550 ден.
без ДДВ: 424 ден.
-8%
FURMINATOR L
Одлична алатката за намалување на отпаднатото влакно до 90% со редовна употреба, за големи раси на к..
550 ден.600 ден.
без ДДВ: 466 ден.
FURMINATOR M
Одлична алатката за намалување на отпаднатото влакно до 90% со редовна употреба, за средни и мали ра..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
FURMINATOR L
Одлична алатката за намалување на отпаднатото влакно до 90% со редовна употреба, за големи раси на к..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Тоалет за мачки
Тоалет за мачки, отворен со дополнителен заштитнен браник кој спречува расфрлање на песокот. &nbs..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
ZUZI (5 litri)
Песок за мачки, кој се карактеризира со формирање на грутки кои лесно се отстрануваат.   ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
ТРАНСПОРТЕРИ - CAMON
Транспортери за домашни миленици со метална врата и сигурносна врата со двострука контрола. Висок..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS