ХРАНА ЗА КУЧИЊА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-14%
EMINENT MAXI JUNIOR (15+2 kg)
КОМПЛЕТНА ХРАНА БЕЗ ГЛУТЕН СО ГОЛЕМИ КУЧЕНЦИ ЗА ПОСТАРИ КУЧЕНЦА, ТРЕМЕНИ И ДОИЛКИ КУЧИЊА ОД ГОЛЕМИ И..
3.790 ден.4.400 ден.
без ДДВ: 3.212 ден.
SKIN & COAT (30 tbl)
Препаратот е наменет за кучиња и мачки за одржување на оптималната состојба на кожата и квалитетот н..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
IMMUNE SYSTEM (30 tbl)
Препаратот го поддржува правилното функционирање на имунолошкиот систем. Производот може да се корис..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
HEPATO PROTECT (80 tbl)
Нова формула на билна основа за заздравување на ткивото на јетрата кај кучињата и мачките, ја обнову..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
DENTAL STARS BEEF (70 gr.)
Флексибилен и еластичен деликатес со вкус на патка. Mr. Bandit Dental Stars е тајната за насмевка..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
DENTAL STARS DUCK (70 gr.)
Флексибилен и еластичен деликатес со вкус на патка. Mr. Bandit Dental Stars е тајната за насмевка..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
-12%
EMINENT ADULT SMALL & MEDIUM BREED (15+2 kg)
КОМПЛЕТНА ХРАНА БЕЗ ГЛУТЕН, БЕЗ ПЧЕНИЦА (GLUTEN FREE), ЗА ВОЗРАСНИ ОД МАЛИ И СРЕДНИ РАСИ.   ..
3.790 ден.4.300 ден.
без ДДВ: 3.212 ден.
-17%
EMINENT SALMON (GRAIN&GLUTEN FREE) ADULT SMALL&MEDIUM (12 kg)
КОМПЛЕТНА ХРАНА БЕЗ ЖИТАРКИ (GRAIN&GLUTEN FREE) ЗА ВОЗРАСНИ КУЧИЊА ОД МАЛИ И СРЕДНИ РАСИ. Лес..
3.890 ден.4.690 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
-12%
EMINENT ADULT LARGE BREED (15+2 kg)
КОМПЛЕТНА ХРАНА БЕЗ ГЛУТЕН, БЕЗ ПЧЕНИЦА (GLUTEN FREE), ЗА ВОЗРАСНИ КУЧИЊА ОД ГОЛЕМИ И ЏИНОВИ РАСИ ..
3.790 ден.4.300 ден.
без ДДВ: 3.212 ден.
-9%
EMINENT LIGHT/ WEIGHT CONTROL (15+2 kg)
КОМПЛЕТНА ХРАНА БЕЗ ГЛУТЕН, БЕЗ ПЧЕНИЦА (GLUTEN FREE), ЗА КУЧИЊА СО ПРЕКУМЕРНА ТЕЖИНА, КУЧИЊА СО ТЕН..
3.990 ден.4.400 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
BRIT CARE VETRINARY DIET HEPATIC (2 kg)
Комплетна диетална храна за кучиња за поддршка на функцијата на црниот дроб во случај на хронична цр..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
-8%
PLUTO SPORT 30/20 (15 kg)
Комплетна храна за активни возрасни кучиња кои имаат потреба од енергетска храна. Технологијата со к..
2.390 ден.2.590 ден.
без ДДВ: 2.025 ден.
SANDWICH - RABBIT AND FISH (Зајак и Риба 500 гр.)
Мек и вкусен полнет сендвич, кој е комбинација од зајачко месо и вкусен бакалар. Деликатесот трае до..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
LOPPER CHICKEN KNOTS (пиле 500 gr.)
Меките и вкусни грутки се совршени закуски за награди за големи и мали предизвикувачи на проблеми. ..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
BONSO DUCK BONES (500 gr.)
Омилена форма за ужина на кучињата. Вкусните гради од патки се сон на секој љубител на пилешко. Благ..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
-50%
BRIT CARE ADULT MEDIUM CHICKEN & INSECT (12 kg)
Формула со пилешко и инсекти за возрасни кучиња од средни раси (10 – 25 kg).   Категорија..
2.260 ден.4.560 ден.
без ДДВ: 1.915 ден.
PREBIMMUNE (паста)
# ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА #   Biochem PREBIMMUNE – за моментално зголемување на неспецифичен иму..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
BREKKIES ADULT MIX BEEF (20 kg)
Brekkies Mix Beef е балансирана сува храна за возрасни кучиња која им ги обезбедува сите важни хранл..
3.700 ден.
без ДДВ: 3.136 ден.
BRIT CARE VETRINARY DIET DOG GASTROINTESTINAL (400 gr)
Гастроинтестинал храна конзерва за куче со лосос и грашок. НE содржи житарици, НЕ содржи глутен (..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
BRIT CARE VETRINARY DIET DOG HIPOALERGENIC (400 gr)
Хипоалергена храна во конзерва за куче. НE содржи житарици, НЕ содржи глутен (GRAIN FREE-GLUTEN F..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
BRIT CARE VETRINARY RENAL (2 kg)
Комплетна диетална храна за кучиња – поддршка на бубрежната функција во случај на хронична бубрежна ..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
BRIT CARE VETRINARY GASTROINETSTINAL (2/12 kg)
Комплетна диетална храна за кучиња – намалување на акутни и хронични цревни апсорптивни нарушувања, ..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
CARE ADULT MINI LIGHT&STERILIZED (Зајак и лосос) (7 kg)
Храна за стерилизирани мини раси кучиња. Хипоалергена храна на база на зајачко и лосос. Хипоалерг..
3.700 ден.
без ДДВ: 3.136 ден.
BRIT CARE VETRINARY DIET DIABETIS (2 kg)
Комплетна диетална храна за кучиња со дијагноза Diabetis Melitus за регулирање на снабдувањето со гл..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
BRIT CARE VETRINARY DIET HIPOALERGENIC (2 kg)
Комплетна хипоалергена диетална храна за кучиња за ЕЛИМИНИРАЊЕ НА АЛЕРГИСКИТЕ РЕАКЦИИ НА ХРАНА И НЕТ..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
-11%
BRIT Салама за куче (Говедско и Риба) (800 гр.)
Комплетна храна за кучиња Вкусна и месна храна за кучиња со зајак за дополнителна исхрана и вкус ..
170 ден.190 ден.
без ДДВ: 144 ден.
BRIT Салама за куче (Пилешко и зајак) (800 гр.)
Комплетна храна за кучиња Вкусна и месна храна за кучиња со зајак за дополнителна исхрана и вкус ..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
-8%
RAW PALEO PUPPY MEDIUM (10 kg)
Природна храна без житарки (Grain&Gluten free) која содржи дури 80 gr мисирка на 100 gr храна, н..
4.900 ден.5.300 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
-9%
TOP BREEDER (20 kg)
Kомплетна, избалансирана храна за возрасни кучиња од средни и големи раси (над 15 кг. возрасна телес..
3.100 ден.3.390 ден.
без ДДВ: 2.627 ден.
VINCENT DIET ADULT BLUE FISH (15 kg)
Vincent Diet Adult со сина риба е комплетна и избалансирана храна за возрасни кучиња од сите раси. ..
3.250 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
VINCENT DIET ADULT LAMB (15 kg)
Vincent Diet Adult со јагнешко е комплетна и избалансирана храна за возрасни кучиња од сите раси. ..
3.250 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
VINCENT DIET ADULT CHICKEN (15 kg)
Vincent Diet Adult with со пилешко е комплетна и избалансирана храна за возрасни кучиња од средни и ..
3.090 ден.
без ДДВ: 2.619 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS