HEPATIC (метаболички проблеми со црн дроб)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HEPATO PROTECT (80 tbl)
Нова формула на билна основа за заздравување на ткивото на јетрата кај кучињата и мачките, ја обнову..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
VET EXPERT HEPATIC CAT (100 gr.)
Комплетна и урамнотежена диетална храна за возрасни мачки, дизајнирана да ја поддржува функцијата на..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
HEPATIALE FORTE (40 tbl-мали раси и мачки)
Препаратот е суплемент кој помага во регенерација и ревитализација на оштетениот црн дроб, во случај..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS