СТЕРИЛИЗИРАНИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
CREAMY MOUSSE TUNA (60 gr.)
Деликатна, месна, кремаста закуска на која ниту едно маче нема да му одолее. Овој нежен сос со кр..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
CREAMY MOUSSE SALMON (60 gr.)
Деликатна, месна, кремаста закуска на која ниту едно маче нема да му одолее. Овој нежен сос со кр..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
-17%
EMINENT CAT LIGHT / STERILE (2 kg)
КОМПЛЕТНА ХРАНА БЕЗ ПЧЕНИЦА, БЕЗ ГЛУТЕН (GLUTEN FREE) ЗА ВОЗРАСНИ МАЧКИ СО ПРЕКУМЕРНА ТЕЖИНА, КАКО И..
650 ден.780 ден.
без ДДВ: 551 ден.
BRIT CARE CAT ADULT DUCK&TURKEY (Патка и Мисирка) (85 gr)
Комплетна супер премиум влажна храна за возрасни и стерилизирани мачки, со патка мисирка, морков и р..
85 ден.
без ДДВ: 72 ден.
BRIT CARE CAT ADULT SALMON (Лосос) (85 gr)
Филети во сос збогатени со морско растение и настурциум. Комплетна суперпремиум храна без жито за..
85 ден.
без ДДВ: 72 ден.
RAW PALEO STERILIZED VENISON  (Дивеч 100 gr.)
Монопротеинска влажна храна со месо од дивеч за стерилизирани мачки. До 70% месо и нус производи во ..
105 ден.
без ДДВ: 89 ден.
RAW PALEO STERILIZED TURKEY  (Мисирка 100 gr.)
Монопротеинска влажна храна со мисирка за стерилизирани мачки. До 70% мисирка и нус производи во едн..
105 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-10%
RAW PALEO STERILIZED BEEF (Говедско 100 gr.)
Монопротеинска влажна храна со говедско месо за стерилизирани мачки. До 70% говедско месо и нуспроиз..
95 ден.105 ден.
без ДДВ: 81 ден.
-18%
CLUB 4 PAWS CAT ТЕЛЕШКО  (100 gr.)
Влажната премиум храна содржи 78% свежо месо (телешко) и месни состојки на парчиња и апетитен желе, ..
32 ден.39 ден.
без ДДВ: 27 ден.
CLUB 4 PAWS CAT LOSOS (100 gr.)
Влажната премиум храна содржи 77% свежо месо од лосос и месни состојки на парчиња и апетитен желе, к..
39 ден.
без ДДВ: 33 ден.
-10%
CLUB 4 PAWS CAT ЗАЈАК (100 gr.)
Влажната премиум храна содржи 77% свежо месо од зајак и месни состојки на парчиња и апетитен желе, к..
35 ден.39 ден.
без ДДВ: 30 ден.
-17%
MY LOVE FISH (100 gr)
Храната треба да биде на собна температура. Препорачливо е да се воведува постепено (барем во прв..
29 ден.35 ден.
без ДДВ: 25 ден.
-17%
MY LOVE CHICKEN (100 gr)
Храната треба да биде на собна температура. Препорачливо е да се воведува постепено (барем во прв..
29 ден.35 ден.
без ДДВ: 25 ден.
-4%
ADVANCE CAT SENIOR&STERILIZED (1.5 kg)
Кога вашата стерилизирана мачка ќе наполни 10 години, таа влегува во постарата фаза од живот. Во ова..
890 ден.930 ден.
без ДДВ: 754 ден.
ADVANCE CAT STERILIZED (1.5 kg)
ADVANCE Sensitive е специјално формулиран за стерилизирани возрасни мачки   Некои стерили..
910 ден.
без ДДВ: 771 ден.
-13%
SPECTRUM SLIM 34 (12 kg)
SPECTRUM Slim 34 има за цел да го контролира зголемувањето на телесната тежина на вашата мачка со со..
3.400 ден.3.900 ден.
без ДДВ: 2.881 ден.
REFLEX PLUS STERILIZED (15 kg)
Комплетна и урамнотежена сува храна за мачки со пилешко за кастрирани/стерилизирани или со прекумерн..
3.890 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
ADVANCE CAT STERILIZED (3 kg)
Advance Cat Sterilized високвалитетна храна за кастрирани/стерилизирани мачки. Превенира дебелеење к..
1.380 ден.
без ДДВ: 1.169 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS