BOSCH SANABELLE CAT

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SANABELLE ADULT (Ној)_(2 kg)
Лесно сварлива и вкусна комплетна храна за соодветна исхрана за возрасни мачки. Билансот на минерали..
760 MKD
без ДДВ: 644 MKD
SANABELLE ADULT (Пастрмка)_(2 kg)
Високо квалитетна, вкусна комплетна храна со пастрмка, лесно сварлива за соодветна исхрана на возрас..
750 MKD
без ДДВ: 636 MKD
SANABELLE CHICKEN (Пиле)_(2 kg)
Kомплетна храна со месо од живина за здрава и вкусна храна за исхрана заснована врз потребите на воз..
720 MKD
без ДДВ: 610 MKD
SANABELLE HAIR & SKIN (2 kg)
Kомплетна храна за возрасни мачки над 1 година возраст, специјално развиена за подобрување на квалит..
890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
SANABELLE KITTEN (2 kg)
Комплетна храна со месо од живина за мачиња до 12 месеци, обезбедувајќи оптимален развој за здрав и ..
720 MKD
без ДДВ: 610 MKD
SANABELLE SENSITIVE CHICKEN (Пиле)_(2 kg)
Sanabelle Sensitive со живина е специјално развиена за чувствителни мачки со деликатни стомаци и диг..
720 MKD
без ДДВ: 610 MKD
SANABELLE SENSITIVE LAMB (Јагне)_(2 kg)
Sanabelle Sensitive со јагнешко е специјално развиена храна за чувствителни мачки со деликатни стома..
790 MKD
без ДДВ: 669 MKD
SANABELLE STERILIZED (2 kg)
Специјална формула за стерилизирани (кастрирани) и мачки со прекумерна тажина постари од 1 година. ..
910 MKD
без ДДВ: 771 MKD
SANABELLE URINARY (2 kg)
Специјална формула за нега на уринарниот тракт, наменета за возрасни мачки постари од 1 година. &..
910 MKD
без ДДВ: 771 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS