CARDIOVET

CARDIOVET

1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
Шифра на производ: 93658
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Наменето за кучиња со срцева слабост.

 

Додатокот содржи високи концентрации на состојки кои ја подобруваат функцијата на срцевиот мускул (таурин, Л-карнитин).

 

Може да се администрира заедно со други срцеви лекови или, во случај на благи нарушувања, како природен додаток за да помогне за поддршка на работата на срцето.

 

Содржи: L-карнитин, таурин, коензим Q10, витамин Е

 

Препорачана доза:

-1 таблета два пати на ден до 15 кг. телесна тежина,

-2 таблети два пати на ден над 15 кг. телесна тежина.

 

ПАКУВАЊЕ: 90 таблети

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS