CIBAU SENSITIVE LAMB (12 kg)

CIBAU SENSITIVE LAMB (12 kg)

2.680 ден.2.990 ден.
Потребни наградни поени: 290
Производител: FARMINA
Шифра: 851
Наградни поени: 6
Достапност: На залиха
Количина:

Целосна, избалансирана храна на база на јагнешко месо, наменета за возрасни кучиња од средни и големи раси со дигестивни проблеми и алергии.

Категорија: Висок премиум

Состав: Дехидрирано јагнешко месо (28%), пилешки маснотии (5%), дехидрирана риба, ориз (28%), јајца во прав (4%), рибино масло (2% ), пченка (23%), пулпа од сурова репка (4%), растително масло (1%), сув пивски квасец (0,3%).

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ
Сурови протеини 23%
Масла и масти 10%
Сурови влакна 2%
Пепел 7.0%
Калциум 1.2%
Фосфор 0.9%

 

ПАКУВАЊЕ: 12 кг. (цена по кг.= 230 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS
FARMINA CIBAU SENSITIVE LAMB (12 kg) Целосна, избалансирана храна на база на јагнешко месо, наменета за возрасни кучиња од средни и големи раси со дигестивни проблеми и алергии. Категорија: Висок премиум Состав: Дехидрирано јагнешко месо (28%), пилешки маснотии (5%), дехидрирана риба, ориз (28%), јајца во прав (4%), рибино масло (2% ), пченка (23%), пулпа од сурова репка (4%), растително масло (1%), сув пивски квасец (0,3%). .. Category: Product #: 851 Regular price: 2.680 ден. 2.680 Available from: ЕКО ПОИНТ