DR. VET

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
DERMAVET
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊАТА И МАЧКИТЕ Состав: протеини 17,9%, маст..
690 MKD770 MKD
без ДДВ: 585 MKD
-11%
KALCIVET
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊАТА И МАЧКИТЕ Основен состав: Ca-калциум 16%, P..
590 MKD660 MKD
без ДДВ: 500 MKD
-11%
MULTIVET
МУЛТИВЕТ - е додаток во исхраната за сите категории на кучиња и мачки. Оптималниот однос на 13 ..
590 MKD660 MKD
без ДДВ: 500 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS