PUPPY (кученце)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SPECTRUM PUPPY (12 kg)
Специјално формулирана комплетна и избалансирана ултра-премиум храна за да ги задоволи барањата за и..
2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD
CIBAU PAPPY MAXI (12 kg)
Целосна, избалансирана храна за кученца од големи и гигантски раси, гравидни кучки и кучки во лактац..
2.990 MKD
без ДДВ: 2.534 MKD
HUSSE VALP MAXI (15 kg)
Специјално формулирана храна за кутриња од големи раси Valp Maxi е Супер Премиум храна која снабд..
3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD
EUKANUBA PUPPY ALL BREEDS NATURE+ GRAIN FREE  (14 kg)
Дајте му го вашето кученце одличен почеток во животот со EUKANUBA NaturePlus + Grain Free. Овој ниск..
4.600 MKD
без ДДВ: 3.898 MKD
EUKANUBA PUPPY LARGE BREED (18 kg)
Погодна за големи раси на кучиња од 1 до 12 месеци старост и тежина до 25 кг и гигантски раси на куч..
3.950 MKD
без ДДВ: 3.347 MKD
MONGE ALL BREED PUPPY SALMON & RICE (ЛОСОС и ориз) (12 kg)
КОМПЛЕТНА ХРАНА ЗА СИТЕ РАСИ НА КУЧИЊА Комплетен специјален оброк направен за секојдневна исхрана. П..
3.980 MKD
без ДДВ: 3.373 MKD
MONGE ALL BREED PUPPY LAMB & RICE (ЈАГНЕШКО и ориз) (12 kg)
All Breeds Adult Јагне/Ориз КОМПЛЕТНА ХРАНА ЗА СИТЕ РАСИ НА КУЧИЊА Комплетен специјален оброк нап..
3.980 MKD
без ДДВ: 3.373 MKD
BRIT CARE JUNIOR LARGE BREED LAMB & Rice (ЈАГНЕШКО и ориз) (12 kg)
Хипоалергена формула за млади кучиња (возраст од 3 месеци - 2 години) за големи раси (над 25 кг) ..
3.750 MKD
без ДДВ: 3.178 MKD
BRIT CARE PUPPY LAMB & Rice (ЈАГНЕШКО и ориз) (12 kg)
Brit Care Puppy Lamb & Rice e хипоалергена формула за кученца и кучиња од сите раси на возраст о..
3.750 MKD
без ДДВ: 3.178 MKD
BRIT PREMIUM JUNIOR XL (15 kg)
Оваа храна на база на пилешко месо е креирана со цел да се обезбеди правилен раст и развој на кученц..
3.400 MKD
без ДДВ: 2.881 MKD
CLASS PREFERENCE PUPPY & JUNIOR (15 kg)
Состав: месо и месни производи, млечни производи ,житарици, екстракти од зеленчук, масти и масла,пив..
2.050 MKD
без ДДВ: 1.737 MKD
MONGE SPECIAL DOG PUPPY & JUNIOR PREMIUM (15 kg)
ХРАНЛИВА И СВАРЛИВА ХРАНА ЗА ПРАВИЛЕН РАСТ И РАЗВОЈ НА ВАШИОТ МИЛЕНИК – ПИЛЕШКО СО ОРИЗ Специјалн..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
MONGE MAXI PUPPY (12 kg)
ВИСОКО СВАРЛИВА ХРАНА КОЈА ГО ПОМАГА ПРАВИЛНИОТ РАСТ И РАЗВОЈ НА КУЧЕТО Наменета за кутриња и мал..
3.400 MKD
без ДДВ: 2.881 MKD
BOSCH BREEDER LINE PUPPY LAMB & RICE (Јагнешко и Ориз) (20 kg )
Puppy Lamb and Rice - е комплетна храна за млади кучиња од сите раси. Погодна за секојдневно хранење..
3.300 MKD
без ДДВ: 2.797 MKD
BOSCH PUPPY MILK (2 kg)
PUPPY MILK е високo квалитетна замена на млеко, кој е идеален за кучиња кои се одгледуваат без нивна..
2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD
BOSCH PUPPY STARTER (7.5 kg)
Погодна храна за кучиња во фазата на преминување од мајчино млеко на гранулирана храна. Се препорачу..
2.400 MKD
без ДДВ: 2.034 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2019. UKION SHOPS