Енергетска храна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BRIT FRESH DUCK (12 kg)
Свежа патка (свежо 40% + дехидрирано 30%) со просо, тиквички, спанаќ и невен. Супер премиум формула ..
3.550 ден.
без ДДВ: 3.008 ден.
-6%
REFLEX HIGH ENERGY (15 kg)
Комплетна и балансирана храна на база на говедско месо наменета за возрасни кучиња од средни и голем..
2.350 ден.2.500 ден.
без ДДВ: 1.992 ден.
HUSSE PRO ACTIV (20 kg)
Комплетна храна за активни работни кучиња, како и за кучиња чувани надвор на ниски температури во зи..
3.590 ден.
без ДДВ: 3.042 ден.
DAGEL DOGS ACTIVE (20 kg)
Dagel Dogs Medium е професионална храна за возрасни кучиња од средни и големи раси.   Ком..
1.750 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
REFLEX HIGH ENERGY (3 kg)
Комплетна и балансирана храна на база на говедско месо наменета за возрасни кучиња од средни и голем..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
-18%
TOP PREMIUM ENERGY (20 kg)
Комплетен дневен оброк за активни и работни кучиња кои имаат потреба од повеќе енергија во дневниот ..
2.450 ден.3.000 ден.
без ДДВ: 2.076 ден.
HUSSE OPTIMAL (15 kg)
За активни кучиња од среден и голем раст.   Категорија: Супер премиум   Optimal е супе..
3.099 ден.
без ДДВ: 2.626 ден.
EUKANUBA PROFESIONAL PREMIUM PERFORMANCE (19 kg)
EUKANUBA Premium Performance е специјално прилагодена за работни кучиња кои поминуваат многу време н..
4.300 ден.
без ДДВ: 3.644 ден.
BRIT PREMIUM SPORT (15 kg)
Комплетна формула за возрасни кучиња од сите раси кои имаат потреба од храна со поголема енергетска ..
3.090 ден.
без ДДВ: 2.619 ден.
BOSCH SPORT ENERGY (20 kg)
SPORT ENERGY EXTRA - е комплетна храна за возрасни кучиња со зголемена активност, погодна за секојдн..
2.890 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.
BOSCH ADULT ACTIVE (15 kg)
Идеална храна за возрасни кучиња со зголемени енергетски барања за поддршка на оптимална издржливост..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS