ШАМПОНИ (SHAMPOON)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
PYODERM
  Pyoderm S (Chlorhexidine Gluconate) е медикаментозен шампон пропишан за лекување на габичн..
1.200 MKD
без ДДВ: 1.017 MKD
REPAIR SHAMPON
Професионален регенерирачки шампон за кучиња и мачки.   Содржи многу благи сурфактанти и ..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
BLACK SHAMPON
Професионален шампон за кучиња и мачки со темно влакно.   Формулата се заснова на многу б..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
PUPPY SHAMPON
Дермокозметички шампон за кутриња и мачиња.   Начин на употреба: Навлажнете го крзното со..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
BEAUTY & CARE SHAMPON
Дермокозметички шампон за чувствителна кожа и кожа склони кон иритација, алергии, сушење или во случ..
490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
SPECIALIST SHAMPON
Дермокозметички шампон за кучиња и мачки чија кожа е склона кон воспаление предизвикано од бактерии ..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
HIPOALRGEN SHAMPON
Дермокозметички шампон за животни со чувствителна кожа, предиспонирани на иритација на кожата, алерг..
690 MKD
без ДДВ: 585 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS