Obesity (проблеми со прекумерна тежина)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
HUSSE EXCLUSIVE STERILISED (2 kg)
Exclusive Sterilised е комплетна храна за стерилизирани и кастрирани мачки, како и за помалку активн..
650 MKD
без ДДВ: 551 MKD
SANABELLE STERILIZED (10 kg)
Специјална формула за стерилизирани (кастрирани) и мачки со прекумерна тажина постари од 1 година. ..
4.500 MKD
без ДДВ: 3.814 MKD
BRIT CARE CAT DAISY (2 kg)
СУПЕР ПРЕМИУМ, хипоалергена формула со мисирка и ориз за мачки со прекумерна тежина. Јас сум гурм..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2019. UKION SHOPS