REFLEX + ADULT SALMON (15 kg)

REFLEX + ADULT SALMON (15 kg)

2.350 ден.2.600 ден.
Потребни наградни поени: 230
Производител: LIDER
Шифра: 115034
Наградни поени: 5
Достапност: На залиха
Количина:

Комплетна и балансирана храна со лосос за средни и големи раси на возраст од 18-24 месеци до 7 годинишна возраст.

 

Категорија: Супер премиум

 

Состав: Протеини од лосос (дехидрирани), животински протеини (дехидрирани), пченица, ориз, пченка, пилешки маснотии, репкина пулпа, хидролизирани рибини протеини, сурутка во прав, витамини и минерали, масло од лосос, ксило-олигосахариди, квасец, Јука Шидигера, антиоксиданти.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 25%
Масла и масти 14%
Сурови влакна 2.5%
Пепел  8%

 

81% протеини од животинско потекло во вкупните протеини.

 

 

ПАКУВАЊЕ: 15 кг. (цена по кг. = 153 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS
LIDER REFLEX + ADULT SALMON (15 kg) Комплетна и балансирана храна со лосос за средни и големи раси на возраст од 18-24 месеци до 7 годинишна возраст.   Категорија: Супер премиум   Состав: Протеини од лосос (дехидрирани), животински протеини (дехидрирани), пченица, ориз, пченка, пилешки маснотии, репкина пулпа, хидролизирани рибини протеини, сурутка во прав, витамини и минерали, масло од лосос, ксило-олигосахариди, квасец.. Category: Product #: 115034 Regular price: 2.350 ден. 2.350 Available from: ЕКО ПОИНТ