REFLEX + MINI ADULT CHICKEN (3 kg)

REFLEX + MINI ADULT CHICKEN (3 kg)

550 MKD
без ДДВ: 466 MKD Потребни наградни поени: 55
Производител: LIDER
Шифра на производ: 115036
Наградни поени: 3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетна и балансирана храна со пилешко месо за мали раси на возраст од 10 месеци до 8 годишна возраст.

 

Категорија: Супер премиум

 

Состав: Пилешко месо (дехидрирано), животински протеини (дехидрирани), пченица, ориз, пченка, пилешки маснотии, репкина пулпа, хидролизирани рибини протеини, сурутка во прав, витамини и минерали, ксило-олигосахариди, квасец, Л карнитин, Јука Шидигера, антиоксиданти.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 26%
Масла и масти 15%
Сурови влакна 2.5%
Пепел  7%
 

 

ПАКУВАЊЕ: 3 кг. (цена по кг. = 183 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS