REFLEX+ MINI JUNIOR CHICKEN (3 kg)

REFLEX+ MINI JUNIOR CHICKEN (3 kg)

550 MKD
без ДДВ: 466 MKD Потребни наградни поени: 55
Производител: LIDER
Шифра на производ: 115035
Наградни поени: 3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетна и урамнотежена формулирана за кучињенца од мини и мали раси на возраст од 2 до 10 месеци.

 

Категорија: Супер премиум

 

Состав: Пилешко месо (дехидрирано), пченка, пченица, пилешки маснотии, ориз, репкина пулпа, арома на црниот дроб, прашок од сурутка, витамини и минерали, Ксило-олигосахариди, квасец, Л-карнитин, ленено семе, сол, Јука Шидигера, антиоксиданти.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 30%
Масла и масти 18%
Сурови влакна 2.5%
Пепел  7%

 

ПАКУВАЊЕ: 15 кг. (цена по кг. = 190 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS