ХРАНА ЗА КУЧИЊА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MONGE ADULT MEDIUM (3 kg)
Комплетна храна за кучиња со средна големина (10 – 30 кг. телесна тежина на возрасна единка) &nbs..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
MONGE MEDIUM PUPPY&JUNIOR (3 kg)
Комплетна храна за кученца со средна големина (10 – 30 кг. возрасна тежина), во фаза на раст, на воз..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
MONGE MINI STARTER (1.5 kg)
Комплетна храна за (mini раси) бремени и доилки за време на бременост и доење и кученца со мала голе..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
MONGE MEDIUM STARTER (1.5 kg)
Monge Natural Superpremium (Медиум стартер) е комплетна храна за бремени и доилки и кученца со средн..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
-16%
BREKKIES JUNIOR (20 kg)
Комплетна храна за млади кучиња од 1 до 12 месеци старост, наменета за средни и големи раси на кучен..
3.550 ден.4.250 ден.
без ДДВ: 3.008 ден.
-15%
BREKKIES MIX LAMB (20 kg)
Комплетна храна за кучиња со јагнешко месо, ориз и зеленчук, наменета за возрасни кучиња од средни и..
3.200 ден.3.750 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.
-12%
BREKKIES CHICKEN (20 kg)
Комплетна храна за кучиња во комбинација од пилешко месо и зеленчук. Во храната се вклучени корисни ..
3.300 ден.3.750 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.
-9%
ADVANCE MAXI ADULT (14 kg)
Комплетна формула, наменета за возрасни кучиња (от 2 до 7 години) големи раси (над 30 кг како возрас..
3.530 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.992 ден.
-14%
ADVANCE MAXI PAPPY (3/12 kg)
Високо квалитетна храна за големи раси на кучиња на возраст од 2 до 12 месеца, за гравидни и кучики ..
3.390 ден.3.930 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
-9%
ADVANCE MEDIUM ADULT (3/14 kg)
Комплетна формула за возрасни кучиња (од 1 до 7 години) наменета за средни раси на кучиња (10 до 30 ..
3.530 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.992 ден.
-13%
ADVANCE MEDIUM PUPPY (3/12 kg)
Високо квалитетна храна за средни раси на кучиња на возраст од 2 до 15 месеци, за гравидни  и к..
3.390 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
ADVANCE MINI ADULT (3 / 7.5 kg)
Високо квалитетна храна за мали раси на кучиња над 8 месеци до 8 години. Содржи формула со повисо..
1.160 ден.
без ДДВ: 983 ден.
ADVANCE MINI PUPPY (3 / 7.5 kg)
Висококвалитетна храна за мали раси на кучиња на возраст од 2 до 10 месеца, за гравидни и кучки во л..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
BOSCH RENAL & REDUCTION (11.5 kg)
Храна за возрасни кучиња на кои им е потребна диетална храна намалена во количинската застапеност на..
4.500 ден.
без ДДВ: 3.814 ден.
-5%
TOP PREMIUM SALMON (3 kg)
Комплетен дневен оброк за возрасни кучиња од мали и средни (1-15 кг телесна тежина) на баз..
520 ден.550 ден.
без ДДВ: 441 ден.
-5%
TOP PREMIUM PUPPY & JUNIOR (3 kg)
Комплетен дневен оброк за млади кученца во фаза на раст од категорија на мали и помали средни (1-15 ..
520 ден.550 ден.
без ДДВ: 441 ден.
-5%
TOP PREMIUM BEEF (3 kg)
Комплетен дневен оброк за возрасни кучиња од мали и средни раси (од 1-25 кг. телесна ..
520 ден.550 ден.
без ДДВ: 441 ден.
-5%
ALTHEA PUPPY MINI (2 kg)
Целосна избалансирана храна наменета за раст и развој на pappy и junior кученца од мини и средни рас..
520 ден.550 ден.
без ДДВ: 441 ден.
-12%
ALTHEA ADULT MINI (2 kg)
Храна наменета за возрасни кучиња од мини и средни раси за секојдневна исхрана составена од три видо..
520 ден.590 ден.
без ДДВ: 441 ден.
-12%
ALTHEA SENIOR MINI (2 kg)
Алтеа сениор мини е целосна сува храна формулирана за кучиња сениори од мини раси над 8 години старо..
520 ден.590 ден.
без ДДВ: 441 ден.
BRIT FRESH CHICKEN & POTATO (Пилешко и компир) (12 kg)
Супер премиум формула на база на пилешко месо (60%) за возрасни кучиња од сите раси.   Ка..
3.450 ден.
без ДДВ: 2.924 ден.
HUSSE PRO PRIMA (20 kg)
Комплетна храна за возрасни кучиња од средни и големи раси со низок процент на масти застапени во вк..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
SPECTRUM PEPTIGEST (3 kg)
Специјално формулирана комплетна и избалансирана ултра-премиум храна за да ги задоволи барањата за и..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
ND CHICKEN & POMEGRANATE ADULT MEDIUM & MAXI (12+3kg)
Комплетна високо квалитететна храна за возрасни кучиња од средни и големи раси.   Категор..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
ND CHICKEN & POMEGRANATE ADULT MINI (2.5 / 7 kg)
Комплетна храна за возрасни кучиња од мали раси.  Категорија: Супер премиум Состав: Свежо..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
ND CHICKEN & POMEGRANATE PUPPY MEDIUM & MAXI (12kg)
Комплетна храна за кученца од средни и големи раси, гравидни кучки и кучки во лактација. Категори..
4.190 ден.
без ДДВ: 3.551 ден.
ND CHICKEN & POMEGRANATE PUPPY MINI (2.5 kg)
Комплетна храна за кученца од мали раси, гравидни кучки и кучки во лактација. ​ Категорија: ..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
-7%
CIBAU SENSITIVE LAMB (12 kg)
Целосна, избалансирана храна на база на јагнешко месо, наменета за возрасни кучиња од средни и голем..
2.790 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
-7%
CIBAU SENSITIVE FISH (12 kg)
Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од средни и големи раси. Помага во решавање на алерг..
2.790 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
-6%
CIBAU ADULT MINI (7 kg)
Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од мали раси. Состав: Дехидрирано пилешко ме..
1.980 ден.2.100 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
-10%
CIBAU ADULT MAXI (12 kg)
Целосна, избалансирана храна наменета за возрасни кучиња од големи раси со нормална физичка активнос..
2.690 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
-4%
CIBAU ADULT MEDIUM (12 kg)
Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од средни раси. Состав: Дехидрирано пилешко ..
2.670 ден.2.790 ден.
без ДДВ: 2.263 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS