EUROCAT_CHICKEN (415 gr)

EUROCAT_CHICKEN (415 gr)

56 ден.
Шифра: 15917
Достапност: На залиха
Количина:

Храна за возрасни мачки на база на пилешко (сочни парчиња и вкусен бујон).

 

Состав: Месо и преработки од животинско потелко (пилешко 4%), житарици, деривати од растително потекло, минерали, витамини А, Д3, Е, цинк, манган.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини  6%
Масла и масти  3%
Сурови влакна  0.5%
Пепел  2%
Влага  81%

 

Начин на чување: да се чува на суво и ладно место.

 

Начин на употреба: Како храна се дава на собна температура. Отворена конзерва се чува во фрижидер и препорачано е да се искористи за два дена.

 

ПАКУВАЊЕ: 415 гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS
EUROCAT_CHICKEN (415 gr) Храна за возрасни мачки на база на пилешко (сочни парчиња и вкусен бујон).   Состав: Месо и преработки од животинско потелко (пилешко 4%), житарици, деривати од растително потекло, минерали, витамини А, Д3, Е, цинк, манган.   АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ Сурови протеини  6% Масла и масти  3% Сурови влакна  0.5% Пепел  2% .. Category: Product #: 15917 Regular price: 56 ден. 56 Available from: ЕКО ПОИНТ