BONNIE PUPPY LAMB&RICE (2.5 kg)

BONNIE PUPPY LAMB&RICE (2.5 kg)

520 ден.
Потребни наградни поени: 52
Производител: LIDER
Шифра: 116003
Наградни поени: 2
Достапност: На залиха
Количина:

Комплетна и балансирана храна на база на јагнешко за средни и големи раси на кученца во раст од 2-16 месечна возраст.

 

Каатегорија: Висок премиум

 

СОСТОЈКИ: Јагнешки протеини (дехидрирани), животински протеини (дехидрирани), пченица, пченка, животински маснотии, глутен од пченка, репкина пулпа, вкус на црн дроб, сол, ленено семе, пивски квасец, Јука Шидигера, Манан-олигосахариди, бета глукан.

МИНЕРАЛИ: Калциум, фосфор, натриум, цинк, бакар, железо, селен.

ВИТАМИНИ: Вит. А, Д, Е, Ц, Вит. Б1 - Б2 - Б3 (Ниацин) - Б6 - Б12 - Б7 (Биотин) - Б9 (фолна киселина), Вит. К, холин, калциум пантотенат.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 27%
Масла и масти 16%
Сурови влакна 3.5%
Пепел  8%
 

 

80% протеини од животинско потекло во вкупните протеини.

 

ПАКУВАЊЕ: 2.5 кг. (цена по кг. = 168 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS
LIDER BONNIE PUPPY LAMB&RICE (2.5 kg) Комплетна и балансирана храна на база на јагнешко за средни и големи раси на кученца во раст од 2-16 месечна возраст.   Каатегорија: Висок премиум   СОСТОЈКИ: Јагнешки протеини (дехидрирани), животински протеини (дехидрирани), пченица, пченка, животински маснотии, глутен од пченка, репкина пулпа, вкус на црн дроб, сол, ленено семе, пивски квасец, Јука Шидигера, Манан-олигосахариди, бет.. Category: Product #: 116003 Regular price: 520 ден. 520 Available from: ЕКО ПОИНТ