REFLEX PUPPY LAMB&RICE (15 kg)

REFLEX PUPPY LAMB&RICE (15 kg)

2.650 ден.
Потребни наградни поени: 250
Производител: LIDER
Шифра: 115054
Наградни поени: 7
Достапност: На залиха
Количина:

Комплетна и балансирана храна на база на јагнешко месо за млади кученца во раст од средни и големи раси на возраст од 2-18 месеци.

 

Категорија: Висок премиум

 

Состав: Јагнешко месо (дехидрирано), пченица, пченка, животински масти, репкина пулпа, арома на црниот дроб, ориз, квасец, сурутка во прав, сол, ленено семе, Мос (Манан-Олигосакарид), Бета Глукан, Јука шидигера.

Минерали: Калциум, фосфор, натриум, јод, цинк, бакар, калиум хлорид, железо, селен.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 27%
Масла и масти 16%
Сурови влакна 3.5%
Пепел  8%

 

ПАКУВАЊЕ:15 кг. (цена по кг. = 160 /153 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS
LIDER REFLEX PUPPY LAMB&RICE (15 kg) Комплетна и балансирана храна на база на јагнешко месо за млади кученца во раст од средни и големи раси на возраст од 2-18 месеци.   Категорија: Висок премиум   Состав: Јагнешко месо (дехидрирано), пченица, пченка, животински масти, репкина пулпа, арома на црниот дроб, ориз, квасец, сурутка во прав, сол, ленено семе, Мос (Манан-Олигосакарид), Бета Глукан, Јука шидигера. Минерали: Ка.. Category: Product #: 115054 Regular price: 2.650 ден. 2.650 Available from: ЕКО ПОИНТ