SPECTRUM 30 PUPPY (12 kg)

SPECTRUM 30 PUPPY (12 kg)

3.050 ден.3.200 ден.
Потребни наградни поени: 300
Производител: LIDER
Шифра: 115047
Наградни поени: 5
Достапност: На залиха
Количина:

Посебно формулирана комплетна и урамнотежена храна за да се исполнат хранливите побарувања на кученца од средни и големи раси (возрасна тежина поголема од 15 кг) на возраст од 2 до 14 месеци.

 

SQX е концепт со карнитин за да се обезбеди посно тело и идеална силуета на вашето кученце.

 

Категорија: Ултра суперпремиум

 

Состав: Jагнешко месо (дехидрирано мин. 26%), дехидриран пилешки протеин, кафеав ориз, пилешко масло, пченка, сушен антарктик крил (euphausia superba) (4%), пченица, хидролизиран пилешки црн дроб, сурутка во прав, квасец, Л-карнитин, ксило олигосахарид, глукозамин, хондроитин, рузмарин, куркума, сушено овошје.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 30%
Масла и масти 16%
Сурови влакна 3.5%
Пепел  9%

 

ПАКУВАЊЕ: 12 кг. (цена по кг. = 245 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS
LIDER SPECTRUM 30 PUPPY (12 kg) Посебно формулирана комплетна и урамнотежена храна за да се исполнат хранливите побарувања на кученца од средни и големи раси (возрасна тежина поголема од 15 кг) на возраст од 2 до 14 месеци.   SQX е концепт со карнитин за да се обезбеди посно тело и идеална силуета на вашето кученце.   Категорија: Ултра суперпремиум   Состав: Jагнешко месо (дехидрирано мин. 26%), дехидриран пиле.. Category: Product #: 115047 Regular price: 3.050 ден. 3.050 Available from: ЕКО ПОИНТ