REFLEX + LAMB&RICE SENIOR 7+ (15 kg)

REFLEX + LAMB&RICE SENIOR 7+ (15 kg)

2.800 ден.
Потребни наградни поени: 280
Производител: LIDER
Шифра: 115031
Наградни поени: 9
Достапност: На залиха
Количина:

Комплетна и избалансирана супер премиум сува храна за кучиња со јагнешко и ориз за средни и големи раси постари од 7 години (Seniori 7+).

 

Категорија: Супер Премиум

 

Состав: Јагнешки протеини (дехидрирани), животински протеини (дехидрирани), ориз, пченка, пилешки масти, пулпа од репка, вкус на црниот дроб, сурутка во прав, витамини и минерали, ксило-олигосахариди, пивски квасец, ленено семе, јука шидигера, Хондроитин сулфат, конзерванси - антиоксиданси.

 

Минерали: Калциум, фосфор, натриум, јод, цинк, бакар, железо, селен.

Витамини: Вит. А, Д, Е, Ц, Б1 - Б2 - Б3 (ниацин) - Б6 - Б12 - Б7 (биотин) - Б9 (фолна киселина), вит К, холин, калциум пантотенат.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 25%
Масла и масти 13%
Сурови влакна 2.5%
Пепел 7%

 

ПАКУВАЊЕ: 15 кг. (цена по кг. = 186 ден)

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS
LIDER REFLEX + LAMB&RICE SENIOR 7+ (15 kg) Комплетна и избалансирана супер премиум сува храна за кучиња со јагнешко и ориз за средни и големи раси постари од 7 години (Seniori 7+).   Категорија: Супер Премиум   Состав: Јагнешки протеини (дехидрирани), животински протеини (дехидрирани), ориз, пченка, пилешки масти, пулпа од репка, вкус на црниот дроб, сурутка во прав, витамини и минерали, ксило-олигосахариди, пивски квасец, лене.. Category: Product #: 115031 Regular price: 2.800 ден. 2.800 Available from: ЕКО ПОИНТ