Храна за посебни потреби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BRIT CARE MINI LIGHT&STERILISED (7kg)
Хипоалергенска формула без житарици за прекумерна тежина и стерилизирани кучиња од мини раси. &nb..
3.600 MKD
без ДДВ: 3.051 MKD
BRIT FRESH TURKEY FIT&SLIM (12 kg)
Супер премиум формула за помалку активни, со прекумерна тежина и постари кучиња. Содржи свежо мисирк..
3.700 MKD
без ДДВ: 3.136 MKD
CIBAU PAPPY MEDIUM (12 kg)
Целосна избалансирана храна за кученца од средни раси, гравидни кучки и кучки во лактација. Соста..
2.990 MKD
без ДДВ: 2.534 MKD
-22%
TOP ENERGY (20 kg)
Комплетен дневен оброк за активни кучиња  категорија на средни и големи раси (над 10 кг. телесн..
2.500 MKD3.200 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
HUSSE OPTIMAL MINI (7 kg)
За активни кучиња од мал раст Optimal е супер премиум храна која ги содржи само најдобрите состојки...
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
HUSSE OPTIMAL (15 kg)
За активни кучиња од среден и голем раст. Optimal е супер премиум храна која ги содржи само најдо..
3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD
HUSSE VALP (15 kg)
Комплетна храна за кутриња во раст и кучки доилки.   Valp е супер премиум храна која снаб..
3.150 MKD
без ДДВ: 2.669 MKD
-10%
EUKANUBA PROFESIONAL PREMIUM PERFORMANCE (19 kg)
EUKANUBA Premium Performance е специјално прилагодена за работни кучиња кои поминуваат многу време н..
3.780 MKD4.200 MKD
без ДДВ: 3.203 MKD
BRIT CARE SENIOR & LIGHT SALMON & POTATO(ЛОСОС и компир) (12 kg)
Формула за сениори од сите раси на базирана на месо од лосос и компир. МОЖЕ ДА ИСПРЕБУВА И ЗА КУЧИЊА..
3.950 MKD
без ДДВ: 3.347 MKD
BRIT CARE WEIGHT LOSS RABBIT & RICE(ЗАЈАК и ориз) (12 kg)
Хипоалергена формула за кучиња со прекумерна тежина. Состав: Сушено месо од зајак (36%), ориз (35..
3.900 MKD
без ДДВ: 3.305 MKD
BRIT PREMIUM LIGHT (15 kg)
Целосно балансирана, виисоко квалитетна пилешка храна за кучиња со прекумерна тежина или склони кон ..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
BRIT PREMIUM SPORT (15 kg)
Храната е наменета за возрасни кучиња со високи енергетски потреби од сите раси посебно за раси наме..
3.300 MKD
без ДДВ: 2.797 MKD
BRIT JUNIOR S (8 kg)
Комплетна храна за кученца и кучиња (4 недели - 12 месеци) на мали раси (1-10 кг). Исто така храната..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
MONGE MAXI PUPPY (12 kg)
ВИСОКО СВАРЛИВА ХРАНА КОЈА ГО ПОМАГА ПРАВИЛНИОТ РАСТ И РАЗВОЈ НА КУЧЕТО Наменета за кутриња и мал..
3.400 MKD
без ДДВ: 2.881 MKD
BOSCH REPRODUCTION (7.5 kg)
REPRODUCTION е единствена храна наменета за бремени и доилки кучиња од својата петта недела од бреме..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
BOSCH SPORT ENERGY (20 kg)
SPORT ENERGY EXTRA - е комплетна храна за возрасни кучиња со зголемена активност, погодна за секојдн..
2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD
BOSCH LIGHT (12.5 kg)
Високо енергетски намалена комплетна храна (само 6% масленост) со значително покачени нивоа на влакн..
2.900 MKD
без ДДВ: 2.458 MKD
BOSCH ADULT ACTIVE (15 kg)
ACTIVE – Комплетна храна за возрасни кучиња со зголемени енергетски потреби (на пр.кучиња во полициј..
3.300 MKD
без ДДВ: 2.797 MKD
BOSCH PUPPY MILK (2 kg)
PUPPY MILK е високo квалитетна замена на млеко, кој е идеален за кучиња кои се одгледуваат без нивна..
2.800 MKD
без ДДВ: 2.373 MKD

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2019. UKION SHOPS