Песок за мачки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ULTRA COMPACT (5 kg)
CAT LEADER® Clumping ultra compact е супер апсорбирачки и брзо формира силни грутки кои лесно се отс..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Тоалет за мачки
Тоалет за мачки, отворен (лево на сликата), со дополнителен заштитнен браник кој спречува расфрлање ..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
ZUZI (5 litri)
Песок за мачки, кој се карактеризира со формирање на грутки кои лесно се отстрануваат.   Ар..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
SUPER CLUMB (5 kg)
Ултра компактен направен од сапонит, врвен тип на глина од бентонит.   Песокот за мачки е..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
SUPER ABSORBENT (5 kg)
CAT LEADER® 2XODOUR ATTACK има иновативна формула за двојно дејство што ефикасно се бори против мири..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS