Ревитализација на зглобови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ARTHROVET COLLAGEN
Поддршка за кучиња и мачки со нарушена функција на зглобната 'рскавица и зглобовите.   Ка..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.254 ден.
GUNA ARTHRO
ПРИДОНЕСУВА ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА НОРМАЛНАТА ОСТЕОАРТИКУЛАРНА ФУНКЦИЈА (КОСКИ И ЗГЛОБОВИ)   Сос..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
ARTHROVET COMPLEX
Додаток за мачки и кучиња за ревитализација на зглобна 'рскавица и дисфункции на зглобовите. &nbs..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
ANTI ARTROZIN
Анти артрозин се суплементи во таблетарна форма кој содржи глукозамин и хондроитин (главни компонент..
550 ден.
без ДДВ: 524 ден.
CONNECTEN
За заштита и регенарација на зглобови и ‘рскавици (тетиви, лигаменти, сврзно и меко ткиво)..
950 ден.
без ДДВ: 905 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS