Тоалет за мачки

Тоалет за мачки

750 ден.
Потребни наградни поени: 75
Шифра на производ: C6020057
Наградни поени: 2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Тоалет за мачки, отворен (лево на сликата), со дополнителен заштитнен браник кој спречува расфрлање на песокот.

 

Пластичните кеси се нарачуваат дополнително (350 ден./10 парчиња)

 

Димензии: 46*35*20 см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS
Тоалет за мачки Тоалет за мачки, отворен (лево на сликата), со дополнителен заштитнен браник кој спречува расфрлање на песокот.   Пластичните кеси се нарачуваат дополнително (350 ден./10 парчиња)   Димензии: 46*35*20 см. .. Category: Product #: C6020057 Regular price: 750 ден. 750 Available from: ЕКО ПОИНТ