ARTHROVET COLLAGEN

ARTHROVET COLLAGEN

1.500 ден.1.580 ден.
Потребни наградни поени: 150
Шифра: 522
Наградни поени: 6
Достапност: На залиха
Количина:

ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА!!!

 

Поддршка за кучиња и мачки со нарушена функција на зглобната 'рскавица и зглобовите.

 

Карактеристики на производот:

Се препорачува за постари животни со артроза (животни кои имаат проблем со обнова на зглобната ‘рскавица) како и за млади животни за време на периодот на интензивен раст.Колагенот ArthroVet содржи внимателно избран колаген, кој е природна компонента на сврзното ткиво.

Колагенот се наоѓа во коските, зглобната 'рскавица, тетивите и лигаментите, тој се грижи за производство на синовијална течност и еластичноста и цврстината на ' рскавицата.

Тоа е ефективна поддршка во случај на нарушувања на движењето или вкочанетост на зглобовите.

Активна состојка - колаген

 

Начин на користење:

1 кесичка на 20 кг телесна тежина на ден

 

Производител: VET EXPERT

 

Пакување: 60 кесички

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS
ARTHROVET COLLAGEN ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА!!!   Поддршка за кучиња и мачки со нарушена функција на зглобната 'рскавица и зглобовите.   Карактеристики на производот: Се препорачува за постари животни со артроза (животни кои имаат проблем со обнова на зглобната ‘рскавица) како и за млади животни за време на периодот на интензивен раст.Колагенот ArthroVet содржи внимателно избран колаген, кој е природна компоне.. Category: Product #: 522 Regular price: 1.500 ден. 1.500 Available from: ЕКО ПОИНТ