BONSO CHICKEN BONES (пилешко 500 gr.)

BONSO CHICKEN BONES (пилешко 500 gr.)

790 ден.850 ден.
Потребни наградни поени: 79
Шифра на производ: 561
Наградни поени: 2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Омилена форма за сите лакоми кучиња!

Нежното месо од пилешки гради е сон на секое домашно милениче.

Благодарение на неговата мека и флексибилна форма, тој е идеален предлог за љубителите на еластични и меки деликатеси.

 

Состав: пилешки гради 88,9%, глицерин, компир скроб.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 30%
Масла и масти 2%
Сурови влакна 0.8%
Пепел 5%

 

Пакување: 500 гр.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS
BONSO CHICKEN BONES (пилешко 500 gr.) Омилена форма за сите лакоми кучиња! Нежното месо од пилешки гради е сон на секое домашно милениче. Благодарение на неговата мека и флексибилна форма, тој е идеален предлог за љубителите на еластични и меки деликатеси.   Состав: пилешки гради 88,9%, глицерин, компир скроб.   АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ Сурови протеини 30% Масла и масти 2% Суро.. Category: Product #: 561 Regular price: 790 ден. 790 Available from: ЕКО ПОИНТ