BOSCH

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BOSCH ADULT ACTIVE (15 kg)
Идеална храна за возрасни кучиња со зголемени енергетски барања за поддршка на оптимална издржливост..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
BOSCH ADULT CHICKEN & MILLET (ПИЛЕШКО и просо) (15 kg)
Напредна формула со свежо месо од живина и просо, како целосна храна за сите возрасни кучиња од сред..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
-14%
BOSCH ADULT CHICKEN & MILLET (ПИЛЕШКО и просо) (3 kg)
Напредна формула со свежо месо од живина и просо, како целосна храна за сите возрасни кучиња од сред..
620 ден.720 ден.
без ДДВ: 525 ден.
BOSCH ADULT DUCK & RICE (патка и ориз) (3 kg)
Концептот со свежа патка и ориз е избалансирана целосна храна за сите возрасни кучиња со нормална ак..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
-3%
BOSCH ADULT FISH & POTATO (РИБА и компир) (15 kg)
Целосна избалансирана храна за сите возрасни кучиња од средни и големи раси со нормална активно..
3.850 ден.3.950 ден.
без ДДВ: 3.263 ден.
BOSCH ADULT FISH & POTATO (РИБА и компир) (3 kg)
Целосна избалансирана храна за сите возрасни кучиња од средни и големи раси со нормална активно..
760 ден.
без ДДВ: 644 ден.
BOSCH ADULT LAMB & RICE (20 kg)
Балансирана високо квалитетна храна за возрасни кучиња со нормална активнсот. Ниската калорична содр..
3.500 ден.
без ДДВ: 2.966 ден.
-5%
BOSCH ADULT LAMB & RICE (јагнешко и ориз) (15 kg)
Lamb & Rice е избалансирана целосна храна за сите возрасни кучиња од средни и големи раси со нор..
3.750 ден.3.950 ден.
без ДДВ: 3.178 ден.
BOSCH ADULT LAMB & RICE (јагнешко и ориз) (3 kg)
Lamb & Rice е избалансирана целосна храна за сите возрасни кучиња од средни и големи раси со нор..
760 ден.
без ДДВ: 644 ден.
-5%
BOSCH ADULT MENUE (15 kg)
Мени за возрасни од средни и големи раси ( над 10 kg. телесна тежина) со избалансиран состав на прот..
3.750 ден.3.950 ден.
без ДДВ: 3.178 ден.
BOSCH ADULT MENUE (3 kg)
Мени за возрасни од средни и големи раси ( над 10 kg. телесна тежина) со избалансиран состав на прот..
660 ден.
без ДДВ: 559 ден.
BOSCH ADULT SALMON & POTATO (ЛОСОС и компир) (15 kg)
Комплетна и изблансирана храна со многу свеж лосос и компир, со манани и глукани (пробиотици) за ста..
4.250 ден.
без ДДВ: 3.602 ден.
BOSCH ADULT SALMON & POTATO (ЛОСОС и компир) (3 kg)
Комплетна и изблансирана храна со многу свеж лосос и компир, со манани и глукани (пробиотици) за ста..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
-4%
BOSCH BREEDER LINE PUPPY LAMB & RICE (Јагнешко и Ориз) (20 kg )
Puppy Lamb and Rice е комплетна храна за млади кучиња од сите раси. Погодна за секојдневно хранење и..
3.650 ден.3.800 ден.
без ДДВ: 3.093 ден.
BOSCH DOG PREMIUM (20 kg)
DOG PREMIUM (економска храна) е комплетна храна за возрасни кучиња погодна за секојдневно хранење и ..
3.550 ден.
без ДДВ: 3.008 ден.
BOSCH JUNIOR LAMB & RICE (Јагнешко и Ориз) (15 kg)
Комплетна и лесно сварлива храна за млади кучиња во раст од средни и големи раси.   Карак..
4.550 ден.
без ДДВ: 3.856 ден.
BOSCH LIGHT (12.5 kg)
Комплетна храна со намалена енергетска компонента, со само 6% масленост и покачен процент на сурови ..
3.850 ден.
без ДДВ: 3.263 ден.
BOSCH MAXI ADULT (15 kg)
Целосна балансирана храна за возрасни кучиња од големи раси над 25 кг телесна тежина, со нормална фи..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
-5%
BOSCH MAXI JUNIOR (15kg)
Комплетна храна за одгледување на кученца од големи раси (над 25 кг телесна тежина на возрасна единк..
4.150 ден.4.350 ден.
без ДДВ: 3.517 ден.
BOSCH MEDIUM JUNIOR (15 kg)
Комплетна храна за одгледување на кученца со средна големина (15 – 25 кг телесна тежина на возрасна ..
4.350 ден.
без ДДВ: 3.686 ден.
Врз основа на 1 оценки.
BOSCH MINI ADULT LAMB & RICE (ЈАГНЕШКО & ориз) (15 kg)
MINI ADULT (ЈАГНЕШКО & ориз) е особено погоден за чувствителни кучиња, бидејќи е  направен ..
4.450 ден.
без ДДВ: 3.771 ден.
BOSCH MINI ADULT LAMB & RICE (јагнешко и ориз) (3 kg)
Храна за возрасни кучиња од мали раси и чувствителни на состојки од храна, без глутен.   ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
BOSCH MINI JUNIOR (15 kg)
MINI JUNIOR е особено наменет за мали раси на кучиња (до 10 кг. телесна тежина) до 1 година старост ..
4.450 ден.
без ДДВ: 3.771 ден.
BOSCH MINI SENIOR (2.5 kg)
Концепт на храна да ги задоволи специфичните нутритивните потреби на постарите кучиња од мали раси (..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
BOSCH PUPPY MILK (2 kg)
ПРАШАЈ ЗА ЗАЛИХА !!!   PUPPY MILK е високo квалитетна замена на млеко, кој е идеален за к..
3.200 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.
BOSCH PUPPY STARTER (7.5 kg)
Погодна храна за кучиња во фазата на преминување од мајчино млеко на гранулирана храна. Се препорачу..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
BOSCH RENAL & REDUCTION (11.5 kg)
Храна за возрасни кучиња на кои им е потребна диетална храна намалена во количинската застапеност на..
4.750 ден.
без ДДВ: 4.025 ден.
BOSCH REPRODUCTION (7.5 kg)
Специјална формула за репродукција е единствена специјална храна за сите гравидни (бремени) и доилки..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
BOSCH SENIOR 7+ (12.5 kg)
Комплетна храна за сениори од сите раси над 7 годишна возраст, со намалена физичка активност и склон..
3.700 ден.
без ДДВ: 3.136 ден.
BOSCH SENSITIVE LAMB & RICE (ЈАГНЕШКО и ориз) (15 kg)
Sensitive Lamb - употребата на ориз како главен снабдувач на јаглени хидрати од една страна и јагнеш..
4.850 ден.
без ДДВ: 4.110 ден.
BOSCH SPECIAL LIGHT (12.5 kg)
Special LIGHT е храна за исхрана на кучиња кои имаат проблеми со уринарните органи (бубрези,мочен ме..
4.050 ден.
без ДДВ: 3.432 ден.
-5%
BOSCH SPORT ENERGY (20 kg)
SPORT ENERGY EXTRA - е комплетна храна за возрасни кучиња со зголемена активност, погодна за секојдн..
3.550 ден.3.750 ден.
без ДДВ: 3.008 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS