BREKKIES MIX LAMB (20 kg)

BREKKIES MIX LAMB (20 kg)

3.550 ден.3.750 ден.
Потребни наградни поени: 330
Производител: BREKKIES DOG
Шифра на производ: 121010
Наградни поени: 9
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Комплетна храна за кучиња со јагнешко месо, ориз и зеленчук, наменета за возрасни кучиња од средни и големи раси. Во храната се вклучени голем број растителни влакна, јаглени хидрати, витамини и минерали, неопходни за нормален раст и правилно функционирање на системот за варење на вашето куче.

 

СОСТАВ: Дехидрирано јагнешко месо, житарици (4% пченка, 4% пченица, 4% ориз), месо и животински деривати (2% дехидрирано јагнешко во гранулатот со јагнешко), деривати од растително потекло, минерали, зеленчуци(1% дехидриран грашок, 0,04% дехидрирани моркови)

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини  21%
Масла и масти  12.5%
Сурови влакна  3.0%
Пепел  10%

 

ПАКУВАЊЕ: 20 кг. (цена по кг. = 169 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
BREKKIES DOG BREKKIES MIX LAMB (20 kg) Комплетна храна за кучиња со јагнешко месо, ориз и зеленчук, наменета за возрасни кучиња од средни и големи раси. Во храната се вклучени голем број растителни влакна, јаглени хидрати, витамини и минерали, неопходни за нормален раст и правилно функционирање на системот за варење на вашето куче.   СОСТАВ: Дехидрирано јагнешко месо, житарици (4% пченка, 4% пченица, 4% ориз), месо и животински д.. Category: Product #: 121010 Regular price: 3.550 ден. 3.550 Available from: ЕКО ПОИНТ