CALM & RELAX (30 tbl)

CALM & RELAX (30 tbl)

480 ден.
Потребни наградни поени: 58
Шифра на производ: 363
Наградни поени: 1
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Препарат за кучиња и мачки кој ги ублажува симптомите на стрес и анксиозност. Капсулата Twist Off гарантира лесна администрација.

 

Карактеристики на производот:

  • Проблем со одвојување,

  • Гласни звуци, бучава и пукотници,

  • Патување,

  • Губење на придружник,

  • Посета на ветеринар,

  • Нов член во семејството,

  • Капсулата Twist Off гарантира висока вкусност и леснотија на администрација бидејќи може да се користи на два начина: дајте ја како целина (капсулата може да се јаде) или исцедете ја содржината на капсулата во устата или шепата.,

 ,

Состав: Триптофан, екстракт од валеријана ( Valeriana officinalis ), таурин, екстракт од лист од зелен чај.

Технолошки адитиви: масло од соја, глицерол моностеарат, соја лецитин, сончогледово масло, силициум диоксид.

 

Дозирање и начин на употреба:

1 капсула до 15 кг.

2 капсули над 15 kg телесна тежина/ден.

Производот, администриран најмалку 2 недели однапред, природно и ефикасно се спротивставува на штетните симптоми на стрес.

 

Пакување: 30 капсули Twist Off.

 

Производител: VET EXPERT

 

Земја на потекло: Полска

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS
CALM & RELAX (30 tbl) Препарат за кучиња и мачки кој ги ублажува симптомите на стрес и анксиозност. Капсулата Twist Off гарантира лесна администрација.   Карактеристики на производот: Проблем со одвојување, Гласни звуци, бучава и пукотници, Патување, Губење на придружник, Посета на ветеринар, Нов член во семејството, Капсулата Twist Off гарантира висока вку.. Category: Product #: 363 Regular price: 480 ден. 480 Available from: ЕКО ПОИНТ