CAMON COLAR MEDIUM_60 sm (> 10 kg)

CAMON COLAR MEDIUM_60 sm (> 10 kg)

690 ден.
Потребни наградни поени: 69
Шифра на производ: Г914/Б
Наградни поени: 2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ремче Леис против надворешни паразити и инсекти, за кучиња над 10 кг. телесна тежина

 

Овој производ е со масло од дрвото Неем, не им штети на милениците, возрасни луѓе или бебиња бидеќи е целосно на природна база.

По 72 часа од апликација ја дава својата целосна активност и гарантира долг рок во траење од 2 месеци.

Бариерното ремче импрегнирано со етерично масло од дрвото Neem ги држи паразитите и инсектите подалеку од вашиот миленик. Ремчето може да се користи индивидуално или во комбинација со други препарати.

Тоа е природен производ безбеден за домашни миленици и за животната средина.

Водоотпорен е и гарантира 2-месечна заштита.

 

Должина: 60 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS
CAMON COLAR MEDIUM_60 sm (> 10 kg) Ремче Леис против надворешни паразити и инсекти, за кучиња над 10 кг. телесна тежина   Овој производ е со масло од дрвото Неем, не им штети на милениците, возрасни луѓе или бебиња бидеќи е целосно на природна база. По 72 часа од апликација ја дава својата целосна активност и гарантира долг рок во траење од 2 месеци. Бариерното ремче импрегнирано со етерично масло од дрвото Neem ги држи.. Category: Product #: Г914/Б Regular price: 690 ден. 690 Available from: ЕКО ПОИНТ