DIAMANT CAT ADULT SALMON (15 kg)

DIAMANT CAT ADULT SALMON (15 kg)

2.500 ден.
Потребни наградни поени: 250
Производител: CENNAMO
Шифра: 282828
Наградни поени: 6
Достапност: На залиха
Количина:

Комплетна храна за возрасни мачки кои живеат и внатре и надвор од домот, на база на лосос, без ГМО.

Технологијата со која се произведува им дава посебна сварливост и вкусност.

 

Категорија: Висок премиум

 

Состав: Риба и деривати (лосос 30%), житарки, нуспроизводи од растително потекло, екстракти од растителни протеини, масла и масти, минерали, квасци, зеленчук.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 30%
Масла и масти 12%
Сурови влакна 2.5%
Пепел 8.5%

 

ПАКУВАЊЕ: 15 кг. (цена по кг. 166 ден.)

 

Земја на потелко: Италија

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS
CENNAMO DIAMANT CAT ADULT SALMON (15 kg) Комплетна храна за возрасни мачки кои живеат и внатре и надвор од домот, на база на лосос, без ГМО. Технологијата со која се произведува им дава посебна сварливост и вкусност.   Категорија: Висок премиум   Состав: Риба и деривати (лосос 30%), житарки, нуспроизводи од растително потекло, екстракти од растителни протеини, масла и масти, минерали, квасци, зеленчук.   АНАЛИТИЧКИ С.. Category: Product #: 282828 Regular price: 2.500 ден. 2.500 Available from: ЕКО ПОИНТ