DIAMANT CAT MICIO MIX (18 kg)

DIAMANT CAT MICIO MIX (18 kg)

2.900 ден.3.150 ден.
Потребни наградни поени: 290
Производител: CENNAMO
Шифра на производ: 125105
Наградни поени: 9
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Комплетна храна за возрасни мачки кои живеат и внатре и надвор од домот. Дизајниран и формулиран од нашите нутриционисти за најдобро да ги задоволи нутритивните потреби на мачките. Технологијата со која се произведува им дава посебна сварливост и вкусност.

Без ГМО

 

Категорија: Супер премиум

 

Месо и деривати, риба и нуспроизводи од риба, житарки, масла и масти, зеленчук, минерали.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 28%
Масла и масти 14%
Сурови влакна 2,2%
Пепел 9%

 

ПАКУВАЊЕ: 18 кг. (цена по кг. 161 ден.)

 

Земја на потелко: Италија

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
CENNAMO DIAMANT CAT MICIO MIX (18 kg) Комплетна храна за возрасни мачки кои живеат и внатре и надвор од домот. Дизајниран и формулиран од нашите нутриционисти за најдобро да ги задоволи нутритивните потреби на мачките. Технологијата со која се произведува им дава посебна сварливост и вкусност. Без ГМО   Категорија: Супер премиум   Месо и деривати, риба и нуспроизводи од риба, житарки, масла и масти, зеленчук, минерали. .. Category: Product #: 125105 Regular price: 2.900 ден. 2.900 Available from: ЕКО ПОИНТ