HEPATO PROTECT (80 tbl)

HEPATO PROTECT (80 tbl)

900 ден.
Потребни наградни поени: 90
Шифра на производ: 512
Наградни поени: 3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Нова формула на билна основа за заздравување на ткивото на јетрата кај кучињата и мачките, ја обновува функцијата и структурата на клетките на јетреното ткиво.

 

Карактеристики и индикации:

  • Помага при труење на јетрата од различно потекло.

  • Кај масна и дегенеративна јетра.

  • Кај оболоување на жолчното кесе и жолчните канали.

  • Диабетис ТИП 1 и ТИП 2.

  • Акутни воспаленија од вирусно потекло.

  • Го подобрува имунолошкиот одговор.

 

Состав: Taraxaci radix (220 mg), Milk Thisle tincture (240 mg), Peperine (90 mg), Betamine (50 mg).

 

Дозирање: По 1 таблета 5 кг. телесна тежина (кучиња и мачки)

 

Пакување: 80 tbl (1 таблета 600 mg)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS
HEPATO PROTECT (80 tbl) Нова формула на билна основа за заздравување на ткивото на јетрата кај кучињата и мачките, ја обновува функцијата и структурата на клетките на јетреното ткиво.   Карактеристики и индикации: Помага при труење на јетрата од различно потекло. Кај масна и дегенеративна јетра. Кај оболоување на жолчното кесе и жолчните канали. Диабетис ТИП 1 и ТИП 2. Акутн.. Category: Product #: 512 Regular price: 900 ден. 900 Available from: ЕКО ПОИНТ