ASTON SUPREME ADULT TASTE OF COUNTRY (20 kg)

ASTON SUPREME ADULT TASTE OF COUNTRY (20 kg)

3.100 ден.
Потребни наградни поени: 300
Производител: NEKMAR
Шифра: 1554
Наградни поени: 6
Достапност: На залиха
Количина:

Комплетно балансарина храна за возрасни кучиња од средни и големи раси, составена од мешавина од три видови на месо (пилешко, говедско и свинско). Поради високата содржина на протеини и масти се наметнува како одличен концепт за работни и активни кучиња, доилки, како и за подигнување на телесната маса.

 

Категорија: Висок премиум

 

СОСТАВ: дехидрирано месо 40% (од кое пилешко 16%, говедско месо 12%, свинско месо 12%), пченка, пилешки маснотии, грашок, семе од лен, суво пулпа од репка, квасец, минерали, витамини.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини  29%
Масла и масти  20%
Сурови влакна  2.6%
Пепел  8%
Влага  8%

 

 

ПАКУВАЊЕ: 20 кг. (цена по кг. = 155 ден.)

 

Земја на потекло: Рецепт на одгледувачница НЕКМАР - Хрватска, произведена во Италија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS
NEKMAR ASTON SUPREME ADULT TASTE OF COUNTRY (20 kg) Комплетно балансарина храна за возрасни кучиња од средни и големи раси, составена од мешавина од три видови на месо (пилешко, говедско и свинско). Поради високата содржина на протеини и масти се наметнува како одличен концепт за работни и активни кучиња, доилки, како и за подигнување на телесната маса.   Категорија: Висок премиум   СОСТАВ: дехидрирано месо 40% (од кое пилешко 16%, гове.. Category: Product #: 1554 Regular price: 3.100 ден. 3.100 Available from: ЕКО ПОИНТ