ASTON SKIN&COAT FISH (20 kg)

ASTON SKIN&COAT FISH (20 kg)

3.820 ден.
Потребни наградни поени: 380
Производител: NEKMAR
Шифра на производ: 1552
Наградни поени: 9
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетно балансирана и лесно сварлива храна за возрасни кучиња од средни и големи раси, со нормална физичка активност. Поради ниското ниво на масти препорачлива е за индивидуи кои имаат проблем со дебелината (Obesitas), како и за постари единки-сениори

 

Категорија: Премиум

 

Состав: дехидрирано месо 32%, пченка, пченица, ориз (10%), пилешка маст, суво пулпа од репка, квасец, минерали, витамини.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 24%
Масла и масти  9%
Сурови влакна  2.8%
Пепел  8.5%
Влага  8%

 

 

ПАКУВАЊЕ: 20 кг. (цена по кг. = 191 ден.)

 

Земја на потекло: Хрватска, произведена во Италија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
NEKMAR ASTON SKIN&COAT FISH (20 kg) Комплетно балансирана и лесно сварлива храна за возрасни кучиња од средни и големи раси, со нормална физичка активност. Поради ниското ниво на масти препорачлива е за индивидуи кои имаат проблем со дебелината (Obesitas), како и за постари единки-сениори   Категорија: Премиум   Состав: дехидрирано месо 32%, пченка, пченица, ориз (10%), пилешка маст, суво пулпа од репка, квасец, минерали.. Category: Product #: 1552 Regular price: 3.820 ден. 3.820 Available from: ЕКО ПОИНТ