SPECTRUM 27 ADULT SMALL (12 kg)

SPECTRUM 27 ADULT SMALL (12 kg)

3.150 ден.3.490 ден.
Потребни наградни поени: 350
Производител: LIDER
Шифра на производ: 115046
Наградни поени: 7
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетна и избалансирана храна за кучиња специјално формулирана за да ги задоволи хранливите потреби на мали и мали-средни раси возрасни кучиња.

 

Категорија: Ултра премиум

 

Концептот SQX се карактеризира со извонредна вкусност на јагнешкиот протеини за да се стимулира апетитот кај најпребирливите кучиња.

Антарктичкиот крил обезбедува висока концентрација на морски фосфолипиди за здрава функција на нервниот систем, кожата и зглобовите.

Ксило-олиго сахаридите (пробиотици) обезбедуваат здрава и лесна дигестија.

Содржи природни антиоксиданси во форма на природни сушени овошки и растенија.

 

СОСТАВ: Дехидриран јагнешки протеин (мин. 26%), дехидриран пилешки протеин, кафеав ориз, пченка, пилешко масло, пченица, сув антарктички крил (4%), хидролизиран пилешки црн дроб, пивски квасец, сурутка, брашно од рогач, сол, алое вера, ксило-олигосахарид, rosmarinus sp. - куркума сп. - vitis sp. - citrus sp. - eugenia sp.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

 
Сурови протеини 27%
Масла и масти 14%
Сурови влакна 5.5 %
Пепел 8.5 %
 

 

ПАКУВАЊЕ: 12 кг. (цена по кг. = 245 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
LIDER SPECTRUM 27 ADULT SMALL (12 kg) Комплетна и избалансирана храна за кучиња специјално формулирана за да ги задоволи хранливите потреби на мали и мали-средни раси возрасни кучиња.   Категорија: Ултра премиум   Концептот SQX се карактеризира со извонредна вкусност на јагнешкиот протеини за да се стимулира апетитот кај најпребирливите кучиња. Антарктичкиот крил обезбедува висока концентрација на морски фосфолипиди за .. Category: Product #: 115046 Regular price: 3.150 ден. 3.150 Available from: ЕКО ПОИНТ