SPECTRUM Salmon Adult Medium & Large Breed  (12 kg)

SPECTRUM Salmon Adult Medium & Large Breed (12 kg)

3.690 ден.3.850 ден.
Потребни наградни поени: 380
Производител: LIDER
Шифра на производ: 115090
Наградни поени: 3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетна и избалансирана храна со лосос и сардела за средни и големи раси на возрасни кучиња.

 

Лесно сварлива и хипоалергена храна (рибен протеин и ниско ниво на житарици)  особено корисна како летна храна.

 

Категорија: Ултра премиум

 

СОСТАВ: Дехидрирано месо од риба (лосос и сардела мин. 26%), житарици (ориз, пченка, овес), масло од аншоа, масти од пилешко, сурутка во прав, растителни влакна, хидролизиран пилешки протеин, рогач, скроб од грашок, пивски квасец, боровинка, семе од чиа, семе од лен, Л-карнитин, ксилоолигосахариди (XOS), глукозамин, хондроитин сулфат, јука шидигера, суво јајце во прав, куркума, артишок, маслинка, црвен кромид, капина, домат, лубеница, калинка, мајчина душица , рузмарин, екстракти од ѓумбир.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

 
Сурови протеини 28%
Масла и масти 14%
Сурови влакна 3%
Пепел 8%

 

85% животински протеин во вкупна содржина на протеини

 

ПАКУВАЊЕ: 12 кг. (цена по кг. 257 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS
LIDER SPECTRUM Salmon Adult Medium & Large Breed (12 kg) Комплетна и избалансирана храна со лосос и сардела за средни и големи раси на возрасни кучиња.   Лесно сварлива и хипоалергена храна (рибен протеин и ниско ниво на житарици)  особено корисна како летна храна.   Категорија: Ултра премиум   СОСТАВ: Дехидрирано месо од риба (лосос и сардела мин. 26%), житарици (ориз, пченка, овес), масло од аншоа, масти од пилешко, сурутка во прав, .. Category: Product #: 115090 Regular price: 3.690 ден. 3.690 Available from: ЕКО ПОИНТ